Güncel
Bizi Takip Et

Spirit Realm (灵域) TanıtımSpirit Realm (灵域)


Tür : aksiyon, macera, fantezi, olgun
Çevirmen: Yok  
konu
Otuz bin yıl önce, kendilerini "Tanrılar" olarak adlandıran Cennet Dövüş ırkı, Ruh Cennetini istila etti. Yüzlerce ırk direnişte yükseldi, ama nihayetinde ezici bir yenilgi yaşadı. İlk İnsan ırkı savaşı kazandı ve geri kalan Yüz ırkı yakında izledi.
Bundan sonraki on bin yıl boyunca, tüm ırklar Cennet Dövüş ırkı tarafından köleleştirildi. Zalimce muamele gördüler ve terör gölgesinin altında yaşıyorlardı.
Cennet Dövüş ırkı'in fethi yürüyüşü orada durmadı. Spirit Realm'i başlangıç ​​noktası olarak, diğer gizli boyutları işgal edip var oluşun her köşesine savaş açtılar. Savaş güçlerini büyük ölçüde tükettikten sonra, sonunda bu fırsatı değerlendiren Yüzlerce ırk tarafından yenildiler. Başka seçeneği olmadan, bölge dışındaki yıldızlı gökyüzüne kaçtılar.
Otuz bin yıl sonra, Cennet Dövüş ırkı'in eski efsane haline gelmek için solmuş olduğu bir dönemde Cennet Dövüş ırkı'nin kanından etkilenmeyen amnezian bir genç, önemsiz bir evdemisafir ediliyor.Yaşamaya çabalarken, kan çizgisinin uyanış gününü sessizce beklemektedir

BÖLÜMLER


01: KÜÇÜK ŞEHİR GENÇLİGİ